I have stopped developing joomla extensions because of my other works, but I won't turn off the site as long as possible so feel free download my Joomla 1.5 extensions. :)

I am on a freedom
Home Fórum | Support forum
Üdvözlet, Vendég
Sobi2 Related Articles Modullal kapcsolatos észrevételek, ötletek, fejlesztési javaslatok. Hozzászóláshoz be kell jelentkezni.
LeOldal: 1
TÉMAKÖR: Leálló oldal!
Leálló oldal! 7 éve, 4 hónapja  
Szia!

Joomla 1.5.18-at használok, és az lenne a problémám, hogy amikor ezt a modult telepítem, és engedélyezem, akkor az oldalam egyszerűen nem töltődik be, csak egy üres oldal jelenik meg helyette cím nélkül. Ha letiltom az alkalmazást, akkor újra megy az oldal. Melyik beállítás csinálhatja ezt? Vagy eleve nem jó verzióra telepítettem?

Üdv

Peti
Vendégként nem küldhető be hozzászólás.

Válasz: Leálló oldal! 7 éve, 4 hónapja  
Szia Peti,

A modul Joomla 1.5.15 és Sobi2 2.9.2.3 alatt lett készítve/tesztelve. Holnap tesztelni fogom 1.5.18 alatt is, és megnézem az oldaladon is, ha privátban küldesz hozzáférést.

Üdv
Manó
If you find my module useful please make a small donation or/and make review on the JED. It is motivate me!

Hát a hozzáférést nem adom ki, de azóta már találtam másik ilyen alkalmazást is. Persze az sem magyar, de legalább működik, mivel már a negyedik ilyen alkalmazás sem indul. Például a Joomla alap Kapcsolódó cikkek modulja csak a bal oldalt jelenik meg, és ott is csak a címe, cikkek nem.

Azért köszi

Peti

Én csak arra gondoltam, hogy egy "teszt" felhasználó ideiglenes jelszavával megnézném, de nem lényeges. Először letesztelem 1.5.18 alatt én is, és majd beszámolok eredményről.
Ugyanakkor, ha más bővítménnyel is gondod van, akkor lehet máshol van a gond (pl. php verzió). Folyt. holnap.
Utolsó szerkesztés: 2010-06-11 17:10 : Manó.
If you find my module useful please make a small donation or/and make review on the JED. It is motivate me!

Kipróbáltam 1.5.18 alatt és működik rendesen.
Melyik Sobi2 verziót használod?

Válasz: Leálló oldal! 7 éve, 3 hónapja  
0.3-as verziót!

Bocs, csak nem voltam gépközelben.

Legalábbis a Joomla ezt írja.

Állj. Lehet hülyeséget mondok, de kell egy keretmodul hozzá? Vagyis önmagában nem elég ha a modulod fent van, hanem kell hozzá Sobi2 környezet? Bocs, csak most kezdem összerakni a képet, hogy én vagyok a lökött.

Utolsó szerkesztés: 2010-06-22 23:25 : Manó.

Nos, most feltettem a Sobi2-t, és már megjelenik a modul a cikkek alatt. Csak annyi a gond, hogy nem jelenik meg egyetlen cikkajánlás sem. Pedig be vannak címkézve.

Sobi2 bejegyzésben található meta keyword és a Joomla cikk meta keyword/kulcsszavak egyezését figyeli. Mindkét helyen be van írva, talál azonos kifejezést? Egyébként pontosan mire van szükséged? Mert nem ehhez a modulhoz szokták feltenni a Sobi2-t, hanem a Sobi2-höz ezt a modult

csomagolok írta::
Csak annyi a gond, hogy nem jelenik meg egyetlen cikkajánlás sem. Pedig be vannak címkézve.

Na meg nem a cikkek alatt jelenne meg, hanem a sobi2 bejegyzés részletes nézeténél jelennének meg a kapcsolódó cikkek címei.

FelOldal: 1