I have stopped developing joomla extensions because of my other works, but I won't turn off the site as long as possible so feel free download my Joomla 1.5 extensions. :)

I am on a freedom
Home Fórum | Support forum
Üdvözlet, Vendég

Ötletek bővítményekre
(1 megtekintés) (1) vendég
Szívesen fogadom az építő jellegű javaslatokat. Akár ötleted vagy egy új bővítményre, vagy az oldal tartalmával kapcsolatosan van észrevételed.
LeOldal: 1
TÉMAKÖR: Ötletek bővítményekre
Ötletek bővítményekre 7 éve, 3 hónapja  
Keresem az ötleteket különböző bővítményekre, melyek hasznosak lehetnek a közösség számára, és valamiért még nincs ilyen pl a Jed-en. Ez lehet akár egy már meglévő komponenshez egy kiegészítő modul vagy plugin.
Tudom, rengetek hasznos és hasztalan kiegészítő fellelhető, így nem könnyű újjal előállni, de szerintem nem lehetetlen.
Utolsó szerkesztés: 2010-03-01 11:21 : Manó.
Vendégként nem küldhető be hozzászólás.
If you find my module useful please make a small donation or/and make review on the JED. It is motivate me!

Válasz: Ötletek bővítményekre 5 éve, 11 hónapja  
szia

Az ötletem, hogy a nearby places modul legyen plugin változatban (is), mert így nem lehet beépíteni sobi templatebe és eléggé korlátozva van a megjelenése (az én oldalamban pl nincsen oldalsó modulsáv, így használni sem tudom). Vagy esetleg van valamilyen mód erre?

Egyébként minden elismerésem neked a színvonalas, ingyenes bővítményekért! köszi

Re:Válasz: Ötletek bővítményekre 5 éve, 11 hónapja  
Szia,

Örülök, hogy hasznosnak találtad a bővítményeket!

Sobi2 pluginokat azért nem csináltam a modulokból - bár megfordult a fejemben - mert a sablonban viszonylag könnyen lehet Joomla content plugint futtatni. A loadposition pluginban pedig meg lehet adni modulpozíciót.

Kód:

echo HTML_SOBI::execJPlugins( "{loadposition XY}" );

XY = modulpozíció neve.

Remélem ez megoldás a Te esetedben is.
If you find my module useful please make a small donation or/and make review on the JED. It is motivate me!

Válasz: Re:Válasz: Ötletek bővítményekre 5 éve, 11 hónapja  
Igen azóta már rájöttem köszi

Válasz: Re:Válasz: Ötletek bővítményekre 5 éve, 11 hónapja  
Ismét jelentkezem egy ötlettel
Jó lenne egy alternatív tartalom arra az esetre ha vmelyik plugin, vagy modul nem jelez tartalmat.
Pl. a recently visited-nél kiírhatna egy szöveget, ami tájékoztatja a látogatót hogy ez az első hirdetése amit megtekint ezért nincs ott semmi (esetleg az ügyesebbek ebbe aztán szúrhatnak más tartalmat is pl egy bannert, vagy egy keresés linket). Persze ez értelemszerűnek is tűnhet de, de legalább jobban néz ki hogy valami van ott.
A nearby places-nél szintén hasznos lenne tudatni ha az adott X km-en belül nincs bejegyzés.

Re: Válasz: Re:Válasz: Ötletek bővítményekre 5 éve, 11 hónapja  
Szia,

Lesz egy kis időm teszek bele valami alapértelmezett szöveget üres tartalom esetén.
Köszi a tippet

üdv
Manó

Válasz: Re: Válasz: Re:Válasz: Ötletek bővítményekre 4 éve, 5 hónapja  
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy lehetne megoldani azt hogy a cikk ajánló modul, limitáltan jelenítse meg a hozzá kapcsolódó elemeket, Ha kell bele is nyúlnék a kódba... Nem tudom hogy számít e de Joomla 2.5-ös verzióról lenne szó.
Minden tippet szívesen fogadok...

Re:Válasz: Re: Válasz: Re:Válasz: Ötletek bővítményekre 4 éve, 5 hónapja  
Szia,

A hivatalos fórumon lehet több sikerrel fogsz járni

http://forum.joomla.org.hu

üdv
Laci

Válasz: Re:Válasz: Re: Válasz: Re:Válasz: Ötletek bővítményekre 4 éve, 5 hónapja  
Ok.
Most letöltöttem egy beépülőt, ingyenes, ha jól látom van támogatottsága, elsőként tesztelek, majd meglátjuk...
Köszönöm a segítséget.

FelOldal: 1